Welke ouders maken dit en volgend weekend de leefgroep schoon?
De volledige kuislijst van dit schooljaar kan je hier bekijken.
Leefgroep 1
Weekend 3-5 februari: Natalie & Johannes (Ellis, Mone)
Weekend 11-12 februari: Hava & Bilet (Cemal)
Leefgroep 2
Weekend 3-5 februari: Naima & Zoubir (Rayan)
Weekend 11-12 februari: Kristina & Ajet (Wejs, Breil)
Leefgroep 3
Weekend 3-5 februari: Aslan & Mustafa (Elizan)
Weekend 11-12 februari: Femke & Jason (Soe)
Leefgroep 4
Weekend 3-5 februari: Eliane & Wille (Loes)
Weekend 11-12 februari: Nurçan & Osman (Cihan)
De handdoeken
De volledige lijst kan je hier bekijken.
Dit weekend (3-5/02) zijn Lucia & Merlyn (Dalia) aan de beurt.
Volgend weekend (11-12/02) is het de beurt aan Charlotte & Achiel (Lauren, Boris).
Wat gebeurt deze week in de leefgroep?
- Leefgroep 1 kiest een nieuw project.
- Leefgroep 2 werkt aan haar eindproduct: reis rond de wereld.
- Leefgroep 3 gaat aan de slag met de acteurs/zangers, muzikanten en decorontwerpers voor haar opera.
- Leefgroep 4 werkt aan de organisatie van een nieuw feest.
Afscheid Nour
Maandag 6 februari is de laatste dag dat Nour bij ons werkt. We bedanken Nour voor de warme persoon en de grote hulp die ze bij ons was. Op de middag willen we graag met Nour en het ganse team gaan lunchen. Om dit mogelijk te maken zoeken we enkele mensen om toezicht te doen op de middag (tijdens het eten en/of de pauze). We hebben reeds 3 ouders, 2 stagiairs en ook 2 vrijwilligers, waarvoor grote dank! Nog 2 extra paar ogen en het ganse team kan mee om het afscheid van Nour te vieren. Voel je jou aangesproken? Neem dan contact op met Nadiya, zij vertelt jou waar je precies kan helpen.
De onzichtbare rubriek
Er gebeurt veel in de school, dat zie je. Maar er gebeurt ook veel dat je niet ziet! Wie zetten we deze week speciaal in de kijker?
- Beurtrollers van de week: Anja (Ito), Katrien (Ico), Valérie (Mira, Julia), Sara (Olivia), Noortje (Mees, Sam), Kurt, Nour, Valerie (Louise), Sofie (Marthe), Rebecca (Lina, Stan), Lucia (Dalia), Rocio (Lola, Oscar), Famke (Soe), Selma, Hilde, Daniel (Efron, Kidus, Noab), Jent, Zoë, Jasmin, Maxim, Malinka.
- Myriam (kok) gaf een rondleiding in de opera. Waaw, dat was leuk!
- Jan (Mirte) kwam in leefgroep 3 vertellen over kaas en koeien en de impact op het klimaat.
- Bedankt aan Naima (Rayan) die couscous kwam bereiden en Kristina (Breil) die een traditionele Albanese dans kwam aanleren in leefgroep 2.
- Kris Maes (oud-collega) werkte met het babbelgroepje in leefgroep 3 rond onze wetenschapsopera.
- Hannelore (Cezar, Baziel) schonk heel wat koffie en preventieve luizenspray aan de school.
Beurtrollers
De soepmakers zijn op maandag Flore (Obi, Fela), op dinsdag Noortje (Mees, Sam), op donderdag Rocio (Lola, Oscar) en op vrijdag Anke (Hanne, Mirte, Seppe).
Soepmakers: klik hier voor de richtlijnen inzake voedselveiligheid
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | |
---|---|---|---|---|---|
7u55 – 8u25 | Anja (Ito) | Katrien (Ico) | ? | ? | Peter (Marthe) |
8u25 – 8u40 | Leen | Annelies | Nadiya | Julia | Lara |
kok | Myriam | Myriam | – | Geert | – |
12u10 – 13u30 | Tim Jasmin Zoë Jent Hilde Hanne (Nelle) Sara (Olivia) | Nadiya Jasmin Zoë Jent Maxim Hilde Kurt | 12u – 12u15 Lara 12u15 – 12u45 | Nadiya Jasmin Zoë Jent Maxim Hilde | Nadiya Jasmin Zoë Jent Maxim Kurt |
15u40 – 16u | Johannes | Leen | – | Hillevi | Leen |
Studie 16u – 16u30 | Julia | Noortje (Mees, Sam) Kurt | – | Dieter | – |
16u – 18u | Nadiya Nour Maxim | Nadiya Kurt | – | Nadiya Maxim Malinka | Nadiya Kurt |
Online inschrijven en betalen moet vooraf: kostprijs voor één maaltijd: 3 euro voor de 1e leefgroep, 3,5 euro voor de 2e leefgroep, 4,5 euro voor de 3e en de 4e leefgroep en 5,5 euro voor volwassenen.
Op het einde van elke maand verschijnt de nieuwe menu voor de maand. Je hebt dan tot het einde van de maand om via het online formulier in te schrijven. Betalen doe je cash op het secretariaat.
Zonder inschrijving kan er helaas niet gegeten worden.
- Maandag
- Ravioli ovenschotel met mascarpone (veggie)
- Dinsdag
- Varkensgebraad (of groenteburger), natuuraardappel, prinsessenboontjes
- Donderdag
- Chicken pie (heerlijke kippentaart)
- Vrijdag
- –
Volg ons op Facebook
Alles op een rijtje
Goede vriendjes
Goede afspraken zijn belangrijk. Regels maken voor iedereen duidelijk wat kan, moet en mag.
Schoolreglement
Informatiebrochure
Beurtrolregels
De Buurt contacteren
Kartuizerlaan 20
9000 Gent
09/225.06.44
info@debuurt.be